Литий диск MAK Fabrik 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 1Фото 13 | від 9 443 до 12 099 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAK Fabrik 36
Характеристики
MAK Fabrik 8x18/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Fabrik 8x18/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Mak Fabrik R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 (gun metal mirror) 100 | 9 622 грн. |
Диски Mak Fabrik 8x18 5x112 ET30 DIA66,6 (gun metal mirror) | 10 294 грн. |
Mak FABRIK Gun Metal Mirror Face (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 12 099 грн. |
Mak Fabrik Gloss Black R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 | 10 205 грн. |
Mak Fabrik Gloss Black R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 | 10 208 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі