Литий диск MAK Fahr 7,5x18/5x112 ET51 DIA66,6
Фото 3 | від 9 940 до 11 554 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації MAK Fahr 39
Характеристики
MAK Fahr 7,5x18/5x112 ET51 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Fahr 7,5x18/5x112 ET51 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Mak Fahr R18 W7.5 PCD5x112 ET51 DIA66.6 (matt titan) 100190962 | 10 100 грн. |
Mak Fahr 7.5x18 5x112 ET51 DIA66.6 BT | 10 262 грн. |
Диски Mak Fahr 7,5x18 5x112 ET51 DIA66,6 (matt titan) | 10 813 грн. |
Mak Fahr 7.5x18 5x112 ET51 DIA66.6 BT | 9 940 грн. |
Mak FAHR Matt Titan (R18 W7.5 PCD5x112 ET51 DIA66.6) | 10 758 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі