Литий диск MAK Safari 6 8x18/6x114,3 ET50 DIA66,1
Відео 1Фото 3 | від 11 238 до 15 171 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Safari 6 37
Характеристики
MAK Safari 6 8x18/6x114,3 ET50 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Safari 6 8x18/6x114,3 ET50 DIA66,1
Сортувати
Mak SAFARI 6 Gun Metal Mirror Face (R18 W8.0 PCD6x114.3 ET50 DIA66.1) | 13 199 грн. |
Mak Safari 6 R18 W8 PCD6x114.3 ET50 DIA66.1 Silver F8080AF6SI50ZN5 | 13 398 грн. |
MAK SAFARI 6 (8J x 18 6x114.3 ET50 DIA66.1) Silver На замовлення з Європи. | 11 616 грн. |
Mak Safari 6 R18 W8 PCD6x114.3 ET50 DIA66.1 Silver | 13 864 грн. |
Mak SAFARI 6 Silver (R18 W8.0 PCD6x114.3 ET50 DIA66.1) | 12 199 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі