Литий диск MAK Watt 5x19/5x112 ET28 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 11 404 до 13 068 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):28 мм |
Модифікації MAK Watt 2
Характеристики
MAK Watt 5x19/5x112 ET28 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Watt 5x19/5x112 ET28 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak Watt 5x19 5x112 ET28 DIA66,6 (matt black) | 12 904 грн. |
Mak WATT Matt Black (R19 W5.0 PCD5x112 ET28 DIA66.6) | 12 299 грн. |
MAK WATT (5J x 19 5x112 ET28 DIA66.6) Matt Black На замовлення з Європи. | 13 068 грн. |
Диски Mak Watt 5x19 5x112 ET28 DIA66,6 (matt black) (1002417814) | 11 486 грн. |
Mak WATT Silver (R19 W5.0 PCD5x112 ET28 DIA66.6) | 12 199 грн. |
Диски Mak Watt 5x19 5x112 ET28 DIA66,6 (silver) (1002417775) | 11 404 грн. |
Диски MAK Watt Matt R19 W5 PCD5x112 ET28 DIA66,6 ID324746 | 12 726 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі