Литий диск MAK Zenith 6,5x15/4x108 ET15 DIA65,1
Відео 7Фото 11 | від 5 615 до 6 569 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 6,5x15/4x108 ET15 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 6,5x15/4x108 ET15 DIA65,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 6,5x15 4x108 ET15 DIA65,1 (matt black) | 5 845 грн. |
Диски Mak Zenith 6,5x15 4x108 ET15 DIA65,1 (hyper silver) (1000443920) | 6 404 грн. |
Диски Mak Zenith 6,5x15 4x108 ET15 DIA65,1 (hyper silver) | 5 615 грн. |
Диски Mak Zenith 6,5x15 4x108 ET15 DIA65,1 (matt black) (1000960952) | 6 569 грн. |
Диски MAK Zenith Hyper Silver R15 W6,5 PCD4x108 ET15 DIA65,1 ID19922021912 | 5 742 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі