Литий диск MAK Zenith 8x19/5x114,3 ET50 DIA76
Відео 7Фото 11 | від 13 900 до 14 942 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Zenith 116
Характеристики
MAK Zenith 8x19/5x114,3 ET50 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 8x19/5x114,3 ET50 DIA76
Сортувати
Mak Zenith R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA76.1 Silver F8090ZHHS50F4 | 13 900 грн. |
Mak Zenith R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA76.1 Silver | 14 383 грн. |
Mak Zenith R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA76.1 Matt Black F8090ZHMB50F4 | 14 439 грн. |
Mak Zenith R19 W8 PCD5x114.3 ET50 DIA76.1 Matt Black | 14 942 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі