Литий диск AUTEC Lamera 8x19/5x112 ET30 DIA70,1
Відео 1Фото 9 | від 9 290 до 13 522 грн. Порівняти ціни 42 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації AUTEC Lamera 46
Характеристики
AUTEC Lamera 8x19/5x112 ET30 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Lamera 8x19/5x112 ET30 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Lamera R19 W8 PCD5x112 ET30 DIA70.1 (matt black polished | 11 107 грн. |
AUTEC Lamera R19 W8 PCD5x112 ET30 DIA70.1 Hyper Silver | 10 651 грн. |
Autec Lamera 8x19 5x112 ET30 DIA70.1 BMP | 10 581 грн. |
Autec Lamera (R19 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA70.1) HS | 10 693 грн. |
Диски Autec Lamera 8x19 5x112 ET30 DIA70,1 (hyper silver) | 10 589 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі