Литий диск MAM B2 8,5x19/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 5Фото 10 | від 9 668 до 14 398 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MAM B2 11
Характеристики
MAM B2 8,5x19/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAM B2 8,5x19/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
MAM MAM B2 Black Front Polish (BFP) (R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 10 799 грн. |
MAM B2 Bronze Red Inside R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 | 13 708 грн. |
Mam B2 R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Bronze Red Inside MAMB28519512035BRI | 11 635 грн. |
MAM 2 (8.5J x 19 5x120 ET35 DIA72.6 Matt Black) | 13 948 грн. |
MAM MAM B2 Matt Black Bronze (MBB) (R19 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 11 399 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі