Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24627/082
Tramontina Profissional Master 24627/082 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24627/082
Усі ціни 12 →Кухонный нож Tramontina Professional Master слайсер для хлеба 305 мм White | 850 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master слайсер для хлеба 305 мм White | 895 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER White (24627/082) 24627/082 | 895 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master слайсер для хлеба 3 | 895 грн. |
TRAMONTINA 24627/082 | 899 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →