Кухонний ніж MasterPro Sharp BGMP-4116
MasterPro Sharp BGMP-4116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MasterPro Sharp BGMP-4116
Усі ціни 11 →Кухонный нож MasterPro Sharp для очистки 9 см (BGMP-4116) BGMP-4116 | 308 грн. |
Кухонний ніж MasterPro Sharp для очищення 9 см (BGMP-4116) BGMP-4116 | 257 грн. |
MasterPro MasterPro Sharp (BGMP-4116) 25330 | 319 грн. |
Ніж для очищення MasterPro Sharp, 9 см (BGMP-4116) 00000025330 | 299 грн. |
MasterPro BGMP-4116 | 253 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →