Кухонний ніж Tramontina Century 24012/110
Tramontina Century 24012/110 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24012/110
Усі ціни 21 →Нож tramontina century нож слайсер 254мм зубч.лезв инд.блист (24012/110) | 2 329 грн. |
Нож Tramontina Century 25,4 см 24012/110 | 2 864 грн. |
Кухонный нож Tramontina Century слайсер, волнистая заточка 254 мм Black (2 | 2 260 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Century слайсер, волнистая заточка 254 мм Black (2 | 2 225 грн. |
Tramontina 24012/110 | 2 490 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →