Стабілізатор напруги Merezhik 9-3x18 54 кВА
Merezhik 9-3x18 54 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:54 кВА
Вхідна напруга:138 – 510 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Merezhik 9-3x18 54 кВА
Усі ціни 19 →Стабілізатор напруги Мережик 9-3х18 | 103 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 9-3х18 (3х80А) | 103 500 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 9-3х18 (3х80А) 9-3х18 (3х80А) | 103 500 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 9-3х18 (3х80А) 107929-12 | 103 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 9-3х18 (3х80А) | 103 500 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Merezhik 9-3x18:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів регулювання — 9
- Номінальні вхідні напруги — 242 – 485 В
Модификації Merezhik 9-3x18
Ціни на Merezhik 9-3x18 |
---|---|---|---|---|
Merezhik 9-3x11 33 кВА | від 69 893 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 9-3x14 42 кВА | від 80 492 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 9-3x18 54 кВА | від 103 490 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →