Стабілізатор напруги Merezhik 36-11 11 кВА
Фото 7 |
Merezhik 36-11 11 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:11 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Merezhik 36-11 11 кВА
Усі ціни 18 →Стабілізатор напруги Мережик 36-11 | 32 000 грн. |
Стабилизатор напряжения симисторный Мережик 36-11 (50А) | 32 000 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 36-11 (50А) 36-11 (50А) | 32 000 грн. |
Стабілізатор Мережик 36-11 (50А) 107929-22 | 32 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 36-11 | 32 000 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Merezhik 36-11:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів регулювання — 36
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Merezhik 36-11
Ціни на Merezhik 36-11 |
---|---|---|---|---|
Merezhik 36-11 11 кВА | від 32 000 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 36-14 14 кВА | від 37 800 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 36-18 18 кВА | від 42 800 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →