Біти / торцеві голівки Metabo 626712000
Metabo 626712000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626712000
Усі ціни 6 →Набір біт Metabo TX20 25мм 25 шт (626712000) | 286 грн. |
Біти Metabo SP T20 25мм, 25 шт 626712000 | 277 грн. |
Набір біт Metabo TX 20 SP 25 шт 626712000 | 277 грн. |
Бита Torx Metabo 1/4" T20 25шт (626712000) | 286 грн. |
Набір біт Metabo TX20 25мм 25 шт (626712000) | 286 грн. |
Набір насадок Metabo T20, SP, 25 626712000 | 286 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →