Біти / торцеві голівки Metabo 628518000
Фото 3 |
Metabo 628518000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 628518000
Біта Metabo Torsion PZ2 (628518000) | 62 грн. |
Набір біт Metabo Torsion PZ 2, 25 мм, 3 шт 628518000 | 61 грн. |
Бита Pozidriv Metabo 1/4" PZ2 3шт (628518000) | 62 грн. |
Біта Metabo Pozidriv PZ 2x25 мм Torsion, 3 шт 628518000 (8351) | 129 грн. |
Біта Metabo Torsion PZ2 (628518000) | 62 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →