Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354660
Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354660 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Особливості комплектації:
- Артикул 602354890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602354840 — поставляється без зарядного пристрою і акумуляторів, кейс в комплекті
- Артикул 602354650 — в комплекті 2 акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602354660 — в комплекті 2 акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354660
Ціни на Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354660 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354650 | від 17 056 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354660 | від 19 341 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354890 | від 8 392 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LTX-3 BL I 602354840 | від 10 617 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →