Циркулярна пила Metabo MKS 18 LTX 58 600771890
Відео 1Фото 5 |
Metabo MKS 18 LTX 58 600771890 |
|
Модель 600771890 поставляється без аксесуарів, в комплекті 600771840 з аксесуарів тільки кейс в комплекті 691114000 з аксесуарів кейс і рейка, в комплекті 600771700 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MKS 18 LTX 58 600771890
Усі ціни 12 →Акумуляторна дискова пилка по металу Metabo MKS 18 LTX 58 без АКБ (6007718 | 10 426 грн. |
Акумуляторна дискова пила по металу Metabo MKS 18 LTX 58 (без АКБ) 6007718 | 10 499 грн. |
Акумуляторна ручна дискова пила по металу Metabo MKS 18 LTX 58 без акб 600 | 10 499 грн. |
Пила дисковая аккумуляторная Metabo MKS 18 LTX 58 (600771890) - без аккуму | 10 499 грн. |
Акумуляторна дискова пилка по металу Metabo MKS 18 LTX 58 Каркас (60077189 | 10 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo MKS 18 LTX 58 600771890
Ціни на Metabo MKS 18 LTX 58 600771890 |
---|---|---|---|---|
Metabo MKS 18 LTX 58 600771890 | від 10 426 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo MKS 18 LTX 58 600771700 | від 24 103 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo MKS 18 LTX 58 600771840 | від 11 399 грн. | 5 пропозицій |