Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500
Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500 |
|
В комплекті моделі 601077500 акумулятори ємністю 2 Агод, а в комплекті 601077800 — ємністю 4 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500
Усі ціни 12 →Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 12 BL + 2 акб + з/в + кейс (601 | 7 616 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500 | 7 616 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo POWERMAXX SB 12 BL, 2 акб 12 В Li-Power | 7 616 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo PowerMaxx SB 12 BL (6010775 | 7 616 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 BL безщітков | 7 616 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500
Ціни на Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077500 | від 7 607 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077800 | від 10 316 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077890 | від 4 231 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SB 12 BL 601077840 | від 6 284 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →