Дриль-шурупокрут Makita DHP458Z
Відео 2Фото 3 |
Makita DHP458Z |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Розшифровка маркування дрилів і шурупокрутів MakitaВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" дрилів і шурупокрутів Makita
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DHP458Z
Акумуляторний ударний шурупокрут Makita DHP 458 Z DHP458Z | 6 907 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Makita DHP458Z (без АБК та ЗП) | 7 479 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Makita DHP458Z (без акумуляторів та заряд | 8 400 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут з ударом Makita DHP458Z (без АКБ та ЗП) | 8 400 грн. |
Відеоогляди
Модификації Makita DHP458Z
Ціни на Makita DHP458Z |
---|---|---|---|---|
Makita DHP458RFJ | від 10 879 грн. | 2 пропозиції | ||
Makita DHP458RTJ | від 17 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Makita DHP458Z | від 6 907 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →