Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 ONEPD2-0X (4933464526)
Фото 10 |
Milwaukee M18 ONEPD2-0X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Технологія ONE-KEY забезпечує бездротову налаштування для збільшення продуктивності інструменту і точного відтворення результатів відстеження інструменту і безпека
Модель M18 ONEPD2-0X поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі M18 ONEPD2-502X два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 ONEPD2-0X
Усі ціни 13 →Дриль ударний акумуляторний Milwauke M18 ONEPD2-0X, без акб і з/у 49334645 | 9 600 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 ONEPD2-0X 135Нм, HD кейс (без АКБ и ЗУ) (49334645 | 9 060 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 ONEPD2-0X 135Нм, HD кейс (без АКБ та ЗП) (4933464 | 9 699 грн. |
Milwaukee Шуруповерт Milwaukee M18 ONEPD2-0X 135Нм, HD кейс (без АКБ та ЗП | 9 699 грн. |
Milwaukee M18 ONEPD2-0X (4933464526) M18ONEPD2-0X(4933464526) | 9 699 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Milwaukee M18 ONEPD2-0X
Ціни на Milwaukee M18 ONEPD2-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 ONEPD2-502X | від 31 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 ONEPD2-0X | від 9 060 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →