Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356890
Відео 1Фото 4 | 8 744 грн. Купити! Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LTX-3 BL I, без акб вставкаMetabo-center.kiev.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356890 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602356890 — поставляється без аксесуарів
- Артикул 602356840 — поставляється без зарядного пристрою і акумуляторів, кейс в комплекті
- Артикул 602356650 — в комплекті кейс, зарядний пристрій і 2 акумулятора (5.2 Агод)
- Артикул 602356660 — в комплекті кейс, зарядний пристрій і 2 акумулятора (5.5 Агод)
Модификації Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356890
Ціни на Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356890 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356650 | від 20 887 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356660 | від 19 729 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356890 | від 8 744 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LTX-3 BL I 602356840 | від 11 504 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →