Гайковерт Mighty Seven NC-0615M0
Mighty Seven NC-0615M0 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-0615M0
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-0615M0 з набором головок, 3/4" 1153 | 14 136 грн. |
Гайковерт пневматичний M7 NC-0615M0 з набором головок 26-38 мм | 15 923 грн. |
Набір Mighty Seven NC-0615M0: гайкокрут пневматичний NC-6113 з набором гол | 14 135 грн. |
Набір Mighty Seven NC-0615M0 з пневмогайковерти NC-6113 і набором головок | 15 048 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →