Гайковерт Mighty Seven NC-4250Q
Відео 1Фото 4 |
Mighty Seven NC-4250Q |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven NC-4250Q
Усі ціни 7 →Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4250Q 1/2 " | 5 047 грн. |
Пневмогайковерт ударний Mighty Seven NC-4250Q (9000 об/хв, 610 Нм) 26376 | 5 048 грн. |
Пневматичний гайковерт Mighty Seven NC-4250Q, 1/2" 610Нм 26376 | 5 048 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4250Q 1/2 " 26376 | 5 048 грн. |
Гайковерт пневматичний M7 NC-4250Q | 5 836 грн. |
Гайкокрут пневматичний Mighty Seven NC-4250Q (610 Нм, 1/2", 6.3 бар, 124 л | 5 048 грн. |
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-4250Q 1/2 " | 5 048 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →