Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D
Відео 3Фото 15 |
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D
Усі ціни 7 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSB 18V-110 C в | 25 232 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB 18V-110 C в | 25 232 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-110 C Professional, 2 | 25 232 грн. |
Аккумуляторный ударный шуруповерт BOSCH GSB 18V-110 C Professional + L-BOX | 25 232 грн. |
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D | 18 680 грн. |
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D | 19 147 грн. |
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D | 19 614 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D
Ціни на Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030D | від 18 680 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GSB 18V-110 C Professional 06019G030A | від 10 280 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →