Акустична система Monitor Audio Vecta V240
Відео 2Фото 13 |
Monitor Audio Vecta V240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monitor Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monitor Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monitor Audio Vecta V240
Усі ціни 6 →Ландшафтна акустична система Monitor Audio Vecta V240-LV Black | 27 732 грн. |
Ландшафтна акустична система Monitor Audio Vecta V240-LV White | 27 732 грн. |
Ландшафтна акустична система Monitor Audio Vecta V240-LV Black | 27 722 грн. |
Ландшафтна акустична система Monitor Audio Vecta V240-LV White | 27 722 грн. |
Ландшафтная акустическая система Monitor Audio Vecta V240-LV Black | 27 728 грн. |
Ландшафтная акустическая система Monitor Audio Vecta V240-LV White | 27 728 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →