Смартфон Motorola Moto G100 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 48Фото 10 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 2460х1080; Співвідношення дисплей/корпус (%): 84; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 870 5G; Процесор (ГГц): 3.2; Графічний процесор: Adreno 650; ОЗП (ГБ): 12; Пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Motorola Moto G100 256 ГБ / 12 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.7 ", 2460х1080, 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:4 модулі, 64 МП, + 16 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:207 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 7 468 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 8 368 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 4 988 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 4 050 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 4 488 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 5 204 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 6 605 грн.
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 6 339 грн.
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 5 746 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 4 999 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 7 392 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 4 333 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 6 999 грн.
6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 225 г
від 6 299 грн.
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 4 299 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 8 697 грн.
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 7 650 грн.
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 6 685 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 6 089 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 13 444 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Usei o Moto G100 como meu computador. Relato SINCERO! (Ready For)
14 червня 202189 580 переглядів
Motorola Moto G100 | Unboxing, Tour & Docking!
25 березня 2021310 467 переглядів
Moto G100 full review
2 квітня 2021185 831 перегляд
Flagship performance at half the price? - Motorola Moto G100 Review
18 квітня 202123 291 перегляд
Motorola Moto G100 Review (Ring Flash Camera Phone + Snapdragon 870 CPU)
4 квітня 202114 779 переглядів
Обзор Moto G 100 — Тот еще зверь
7 травня 20217 527 переглядів
Смартфоны Motorola в 2021 ➤ Честный ОБЗОР Moto G100
26 липня 202173 631 перегляд
Игры Motorola Moto G100 (Minecraft, PUBG, GTA:SanAndreas)
11 липня 2021990 переглядів
Топ фишек камеры Motorola Moto G100 / Лучшие возможности сьемки на Motorola Moto G100
12 грудня 2021270 переглядів
Секретные коды Motorola Moto G100 / Тайные возможности Motorola Moto G100
1 грудня 2021157 переглядів
Анимированные обои на Motorola Moto G100 / Установка живых обоев в Motorola Moto G100
12 грудня 2021117 переглядів
Как сбросить экран блокировки Motorola Moto G100 / Сброс пароля Motorola Moto G100
1 грудня 2021388 переглядів
Профи режим камеры Motorola Moto G100 / Вход и обучение про камере Motorola Moto G100
12 грудня 2021130 переглядів
Как починить интернет на Motorola / Сброс настроек сети на Motorola Moto G100
2 грудня 2021590 переглядів
Как разделить экран Motorola Moto G100 на две части / Поделить дисплей Motorola Moto G100
1 грудня 2021638 переглядів
Как поменять рингтон на Motorola Moto G100 / Сменить мелодию звонка на Motorola Moto G100
12 грудня 2021117 переглядів
Как поменять стиль иконок на Motorola Moto G100 / Внешний вид значков на Motorola Moto G100
1 грудня 2021394 перегляда
Как войти / выйти из Boot Mode в телефоне Motorola Moto G100
1 грудня 2021260 переглядів
Как сменить задний фон телефона Motorola Moto G100 / Поменять обои Motorola Moto G100
1 грудня 2021150 переглядів
Как включить / выключить геолокацию на Motorola Moto G100
12 грудня 2021257 переглядів
Motorola Moto G100 Specifications , Design, Price, Dual Front Camera, Display | Mudassir Tech Talks
14 травня 2021233 перегляда
Moto G100: Listas para probar Ready For (Unboxing en español)
18 липня 2021178 переглядів
Motorola Moto G200 5G vs Motorola Moto G100 5G || Compare || Which is Best
19 листопада 2021138 переглядів
How Minecraft Performs on MOTOROLA Moto G100 – Minecraft Gameplay - Screen Recording
1 березня 2022113 переглядів
Motorola Moto G100 full review | Unboxing, Tour & Docking!
13 травня 2021235 переглядів
Motorola Moto G200 5G vs Motorola Moto G100 5G | Should to upgrade?
19 листопада 2021344 перегляда
Performance Test of MOTOROLA Moto G100 - PUBG New State Gameplay
1 березня 2022164 перегляда
Motorola Moto G100 Specs and Price | Moto G100 | 64 MP Camera | Snapdragon 870 |
30 серпня 2021229 переглядів
How to Turn On Flashlight in MOTOROLA Moto G100 – Find Flashlight Option
25 січня 2022248 переглядів
6K 3384p 30fps (main camera, EIS N/A) - Motorola Moto G100 video stabilization sample
1 квітня 2021194 перегляда
Is Screen Protection installed by Default on the Motorola Moto G100? EU Distribution
20 грудня 2021598 переглядів
How to Enter FastBoot Mode on MOTOROLA Moto G100 – FastBoot Mode
10 січня 20221 424 перегляда
How to Activate Quick Launch in MOTOROLA Moto G100 – Turn On Quick Launch
25 січня 2022575 переглядів
Motorola Edge 20 Pro vs Motorola Moto G100
19 серпня 2021342 перегляда
How to Take Screenshot in MOTOROLA Moto G100 – Catch Fleeting Content
10 січня 2022767 переглядів
How to Connect MOTOROLA Moto G100 with Wi-Fi – Wi-Fi Connection
25 січня 2022371 перегляд
Motorola Moto G100, 4K Video Sample (Stabilisation)
8 травня 2021237 переглядів
KIESZONKOWY KOMPUTER 5G? ️ | Motorola MOTO G100
1 вересня 20212 335 переглядів
Ten smartfon można zmienić w konsolę do gier Motorola Moto G100
20 червня 202110 679 переглядів
Motorola Moto G100 - smartfon, który ma wszystko czego potrzebujesz | test, recenzja, review
14 жовтня 20214 651 перегляд
Motorola Moto G100 Szczegółowa recenzja
26 квітня 20213 340 переглядів
Nieprzeciętna Motorola Moto G100! Bardzo fajna, ale jest kilka ale... Recenzja 2021
12 вересня 20213 739 переглядів
Motorola Moto G100 Unboxing PL
1 квітня 20212 387 переглядів
Moto G100 Recenzja - dziwna i ciekawa | Robert Nawrowski
16 травня 202116 855 переглядів
MOTO G100 ️ KOMPUTER i SMARTFON W JEDNYM! Recenzja
9 квітня 20217 539 переглядів
moto g100. Rakieta...
11 квітня 202137 134 перегляда
Przetestowałem Motorola Moto G100 i Ready For - Warto? Test, recenzja
12 червня 20216 328 переглядів
Motorola Moto G100 – testujemy tryb Ready For zamieniający telefon w komputer stacjonarny
14 травня 20216 178 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 938 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП