Тумба під умивальник Aquarius Pola 60 08905
Фото 6 |
Aquarius Pola 60 08905 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Pola 60 08905
Тумба підвісна Aquarius Pola 60 08905 з раковиною Комо | 6 162 грн. |
Тумба Aquarius POLA 60 см підвісна з умивальником Комо 60 (08905) | 7 091 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Pola 60 08905 з раковиною Комо | 6 240 грн. |
Тумба Aquarius POLA 60 см консольна з умивальником Комо 60 | 7 226 грн. |
Модификації Aquarius Pola 60 08905
Ціни на Aquarius Pola 60 08905 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Pola 60 08905 | від 6 162 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquarius Pola 70 08906 | від 6 777 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquarius Pola 80 08907 | від 7 454 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquarius Pola 90 08908 | від 8 005 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →