Материнська плата MSI X670E GAMING PLUS WIFI
Фото 5 |
MSI X670E GAMING PLUS WIFI – це потужна та функціональна материнська плата, розроблена спеціально для ігрових систем та ентузіастів, які бажають займатися розгоном компонентів. Ця плата підтримує новітній процесорний роз'єм AMD AM5 та базується на чіпсеті AMD X670E, що гарантує високу продуктивність та сумісність з останніми технологіями. З форм-фактором ATX і розмірами 305x244 мм вона ідеально впишеться в більшість ігрових корпусів.
Оснащена 17-фазною системою живлення (14+2+1), плата забезпечує стабільність та ефективність для розгону, тоді як інтегрований радіатор VRM сприяє ефективному відводу тепла. Плата підтримує 2-канальну оперативну пам'ять у форматі DIMM та сумісна з XMP, що дозволяє легко налаштовувати та покращувати продуктивність пам'яті. У секції відеовиходів є порти HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4, що забезпечує широкі можливості підключення моніторів.
Інтегрований аудіочип Realtek ALC897 пропонує якісний 7.1-канальний звук, що ідеально підходить для ігор та мультимедіа. Плата оснащена різноманітними опціями для підключення накопичувачів, включаючи 4 порти SATA 3 (6 Гбіт/с) та 4 M.2 слота з підтримкою інтерфейсу PCI-E 4x та одного слота M.2 PCI-E 5.0, а також вбудованим охолодженням для SSD та інтегрований RAID контролер. Для мережних підключень доступні Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth версії 5.3 та 2.5 Гбіт/с LAN-порт з контролером Realtek RTL8125BG.
Розширення системи забезпечується за рахунок 1 слота PCI-E 1x, 3 слотів PCI-E 16x з підтримкою PCI Express 5.0 та сталевими PCI-E роз'ємами для додаткової міцності. Поряд із великими можливостями підключення на задній панелі, включаючи USB різних версій та BIOS FlashBack для зручності оновлення BIOS, плата також пропонує безліч конекторів на платі, включаючи TPM, USB, Thunderbolt AIC та роз'єм для LED-смужок. Живлення материнської плати забезпечується через 24-контактний основний роз'єм живлення та два 8-контактні роз'єми живлення процесора. Крім того, є 8 роз'ємів живлення кулерів для забезпечення оптимального охолодження системи.
Купити MSI X670E GAMING PLUS WIFI
MSI X670E GAMING PLUS WIFI (sAM5, AMD X670) | 12 999 грн. |
Материнська плата Msi X670E GAMING PLUS WIFI (X670EGAMINGPLUSWIFI) | 12 956 грн. |
Msi X670E GAMING PLUS WIFI (X670EGAMINGPLUSWIFI) | 12 640 грн. |
Msi X670E GAMING PLUS WIFI (X670EGAMINGPLUSWIFI) | 12 956 грн. |
Msi X670E GAMING PLUS WIFI (X670EGAMINGPLUSWIFI) | 13 272 грн. |