Материнська плата MSI MEG Z590 UNIFY
Відео 4Фото 6 | Товар застарів 13 631 грн. Socket: Intel LGA 1200; Форм-фактор: ATX; Розміри (мм): 305x244; Чипсет: Intel Z590; DDR4 (слотів): 4; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 5600; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 128; SATA 3: 6; M.2 роз'єм: 4; Підтримка PCI Express: 4.0; Підтримка CrossFire (AMD) в списокмої списки |
Закрити
Шапка
MSI MEG Z590 UNIFY
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1200
Чипсет:Intel Z590
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5600 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8-контактне
Всі характеристики
Серія MSI MEG (екстремальний оверклокінг)Порівняти в таблиці →
від 35 392 грн.
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 65 236 грн.
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 28 719 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 45 099 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 15 999 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 2 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 20 120 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 20 499 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 11 760 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z490, 2 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 18 720 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 32 646 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z490, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, Thunderbolt 3, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 15 400 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для MSI MEG Z590 UNIFY →
Відеоогляди
Unboxing y Detalles a mi manera MSI Meg Z590 Unify-X
20 серпня 20222 403 перегляда
Buy This Motherboard! | MSI z590 Unify X Review
7 серпня 20216 213 переглядів
MEG Z590 UNIFY SERIES – PURE BLACK, PURE PERFORMANCE | Gaming Motherboard | MSI
11 травня 202118 617 переглядів
MSI MEG Z590 UNIFY Motherboard | AMPo Tech
20 травня 20216 905 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 400 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки