Материнська плата MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION
Відео 17Фото 6 |
MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1200
Чипсет:Intel Z590
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5600 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:Thunderbolt 4
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+8+6-контактне
Всі характеристики
Купити MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION
Материнська плата MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION DDR4 | 20 623 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION DDR4 | 20 120 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION DDR4 | 20 623 грн. Під замовлення Див. умови |
MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION DDR4 | 21 126 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія MSI MEG (екстремальний оверклокінг)Порівняти в таблиці →
від 40 947 грн.
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 49 099 грн.
E-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 28 719 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2
від 45 099 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 15 999 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 2 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 20 120 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 11 760 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z490, 2 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 18 720 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 20 600 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 32 646 грн.
E-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Z490, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, Thunderbolt 3, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 10 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2
від 15 400 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 МГц, USB C, M.2, > 4 шт SATA3, LAN 2.5 Гбіт/с, SLI, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
Відеоогляди
The Issue with Review Samples... - MSI MEG Z590 Gold Edition (which is actually good)
4 липня 202125 789 переглядів
MSI MEG Z590 ACE Gold Edition Motherboard - Unbox This!
23 серпня 202110 501 перегляд
MSI MEG Z590 GODLIKE
9 червня 2023297 переглядів
TURING Computer Build | MSI MEG Z590 Ace with i9-10850K
4 квітня 2022530 переглядів
MEG Z590 ACE GOLD EDITION – REVEAL THE PURE LUSTER | Gaming Motherboard | MSI
29 квітня 202113 089 переглядів
MEG Z590 GODLIKE – ONE BOARD TO RULE THEM ALL | Gaming Motherboard | MSI
8 лютого 202131 317 переглядів
MSI MEG Z590 ACE Gaming Motherboard - Intel 11th Gen Motherboards are HERE!
13 лютого 20214 540 переглядів
MSI MEG Z590 ACE - First Look and Overview
16 лютого 202128 132 перегляда
MEG Z590 ACE - ACE YOUR ENEMIES | Gaming Motherboard | MSI
27 січня 202118 782 перегляда
MSI MEG Z590 GODLIKE Gaming Motherboard Review
24 жовтня 20224 281 перегляд
Unboxing y Detalles a mi manera MSI Meg Z590 Unify-X
20 серпня 20222 413 переглядів
MSI MEG Z590 ACE Review - By RVGaming
30 вересня 2021242 перегляда
MEG Z590 UNIFY SERIES – PURE BLACK, PURE PERFORMANCE | Gaming Motherboard | MSI
11 травня 202118 702 перегляда
MSI MEG Z590 Ace Vs MAG Z590 Tomahawk WiFi Review: Which should you buy?
7 травня 20216 939 переглядів
MSI MEG Z590 ACE Test I Testers Keepers
3 червня 2021948 переглядів
MSI MEG Z590 ACE GOLD EDITION Motherboard | AMPo Tech
18 травня 20211 214 переглядів
Unboxing potwora - MSI MEG Z590 GODLIKE
1 травня 202125 767 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 7 699 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 434 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки