Материнська плата MSI B760 GAMING PLUS WIFI
Фото 6 |
Надійна, повноформатна материнська плата від MSI, яка знаходиться на кордоні між початковим та середнім ціновим сегментом. MSI B760 GAMING PLUS WIFI управляється системною логікою B760 і обладнана роз'ємом Intel LGA 1700. Плата підтримує роботу з процесорами Intel 12-го, 13-го і 14-го покоління (Alder Lake, Raptor Lake, Raptor Lake Refresh), що робить універсальним варіантом для збирання на базі Intel.
Значним удосконаленням порівняно із попередниками по серії Gaming є підтримка системної шини PCI-E 4-го покоління, що забезпечує повну сумісність із швидкими M.2 SSD-накопичувачами. Оперуючи даними на швидкості аж до 7500 МБ/c, такий SSD значно покращує продуктивність в іграх з відкритим світом, забезпечуючи ефективнішу взаємодію з ОЗУ та відеопам'яттю. На додаток до M.2 інтерфейсу, плата надає 4 роз'єми SATA3 для підключення традиційних HDD та SSD накопичувачів.
Для розширення оперативної пам'яті доступні 4 слоти DIMM, здатних вмістити до 192 ГБ оперативної пам'яті DDR5 із значною максимальною частотою 7600 МГц. Для підключення відеокарти передбачено відразу два слоти PCI-E, які можуть працювати в парному режимі Crossfire. Плата здатна працювати і без окремого відеоадаптера: у такому випадку підключення здійснюється безпосередньо до відеовиходу вбудованої в процесор GPU Radeon Vega (HDMI 2.0 та DVI-D).
Додаткові бонуси в рукаві пристрою: підтримка інтерфейсу USB C 3.2 gen2, мережевий контролер із пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с та вбудований бездротовий модуль з підтримкою Wi-Fi 6E та Bluetooth v 5.3. Додайте сюди якісне охолодження зони VRM, радіатори M.2, ущільнений текстоліт друкованої плати та отримайте досить універсальний зразок материнської плати, який однаково доречно виглядатиме як у сучасній робочій станції, так і в досить потужному ігровому ПК з водяним охолодженням та адресною.
Купити MSI B760 GAMING PLUS WIFI
Усі ціни 43 →MSI B760 GAMING PLUS WIFI (s1700, Intel B760) | 6 999 грн. |
Msi B760 Gaming Plus Wifi | 6 881 грн. |
Msi B760 Gaming Plus Wifi | 6 815 грн. |
Материнская плата msi b760 Gaming Plus wifi | 7 545 грн. |
Материнська плата MSI B760 GAMING PLUS WIFI | 7 432 грн. |