Материнська плата MSI MAG B650M MORTAR WIFI
Відео 3Фото 6 |
Компактна материнська плата формату mini-ITX з лінійки MSI MAG 2022 року, продукція якої відрізняється підвищеною надійністю та довговічністю. Фундамент пристрою – це висококласна цифрова 15-фазна підсистема з потужними конверторами живлення, термостійкими температурними конденсаторами та збільшеним алюмінієвим радіатором зони VRM. Також вона може похвалитися допоміжними радіаторами для охолодження перегрітих контролерів пам'яті M.2 SSD накопичувачів, а слоти PCI-E у неї укріплені армованим волокном.
І як це заведено в серії MAG, виробник провів комплексні стрес-тести, щоб заздалегідь відсіяти невідповідні та браковані варіанти. Інша особливість MSI MAG B650M MORTAR WIFI полягає у використанні процесорного роз'єму AM5, на який компанія AMD офіційно перейшла у 2022 році. На відміну від старого AM4, він спроєктований під роботу з процесорами Ryzen 7000-ї серії (архітектура Raphael), шиною PCI-E 4.0 та оперативною пам'яттю класу DDR5 з максимальною частотою 6400 МГц.
Компонування робочих зон включає 6 олдскульних портів SATA3 і 2 слоти M.2 для встановлення компактних і швидких SSD накопичувачів. Також на борту є вбудований RAID-контролер. Швидкий обмін даними з мінімальними затримками допоможуть організувати мережевий контролер Realtek RTL8125B з пропускною здатністю 2.5 ГБ/c і вбудованим бездротовим модулем (Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.2). Враховуючи все вищесказане, ця плата стане міцною основою для досить потужного і сучасного ПК для ігор, рендерингу, 3D-моделювання, обробки візуального контенту та інших ресурсомістких завдань.
Купити MSI MAG B650M MORTAR WIFI
Усі ціни 16 →MSI MAG B650M MORTAR (WIFI) (sAM5, AMD B650) MAG B650M MORTAR WIFI | 10 135 грн. |
Материнская плата msi mag b650m Mortar wifi | 11 513 грн. |
Материнська плата MSI MAG B650M MORTAR WIFI | 9 873 грн. |
MSI MAG B560M MORTAR WIFI MAG B650M MORTAR WIFI RTL | 10 518 грн. |
MSI MAG B650M MORTAR WIFI | 10 599 грн. |