Материнська плата MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR5 (911-7D96-013)
Відео 1Фото 6 |
Оптимальна з точки зору "ціна-оснащення" системна плата від MSI з якісною схемотехнікою, продуктивним конвертером живлення, широким набір портів підключення та підтримкою оперативної пам'яті класу DDR5. З точки зору ціни вона розташовується якраз між материнськими середнього та топового рівня. Входить до збройової лінійки MSI TOMAHAWK 2023 року випуску, може з однаковим успіхом використовуватися в складі ігрових ПК або комп'ютерів, зібраних для професійної роботи Premiere Pro, Reaper або 3Ds Max.
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR4 працює під управлінням системної логіки середнього класу Intel B760, для процесора передбачений сокет Intel LGA 1700, що підтримує встановлення чипів Intel Core/Pentium/Celeron 12-го та 13-го покоління (Alder Lake та Raptor Lake). Технічні характеристики пристрою мають на увазі можливість монтажу потужного процесора рівня Core i7-13700, масивної трислотової відеокарти із серій NVIDIA RTX 30XX/40XX, пари швидкодіючих M.2 SSD з підтримкою інтерфейсу PCI-E 4.0 та кількох модулів ОЗП.
Усього на платі передбачено 7 портів для підключення накопичувачів (3 M.2 + 4 SATA3) та 4 роз'єми для встановлення до 128 ГБ ОЗП з максимальною тактовою частотою 5333 МГц. За обробку мережного трафіку відповідає спеціалізований LAN-контролер від Realtek з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с та вбудованим бездротовим приймачем (Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3). Крім цього не можна оминути традиційні «улучшайзеры», які інженери MSI регулярно впроваджують у материнські плати серії MAG.
Зокрема використання фічі Core Boost дає можливість досягти максимальної продуктивності шляхом оптимізації та розведення системи живлення. Це дозволяє точно регулювати напругу, забезпечуючи оптимальні умови розгону процесора. Наявність радіаторів Shield Frozr гарантує ефективне охолодження часто схильних до перегріву M.2 SSD накопичувачів. Інтелектуальна система керування охолодженням Frozr AI забезпечує оптимальні умови роботи системи охолодження, постійно аналізуючи температуру компонентів та автоматично регулюючи швидкість обертання вентиляторів. Крім того, вбудовані інструменти для моніторингу системних неполадок полегшують процес обслуговування та діагностики плати при ручному розгоні компонентів.
Купити MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR5
Усі ціни 48 →MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI (s1700, Intel B760) | 8 799 грн. |
Материнська плата MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI (911-7D96-013) 911-7D96-013 | 8 890 грн. |
Msi Mag B760 Tomahawk Wifi | 8 789 грн. |
Материнська плата Msi Mag B760 Tomahawk Wifi (911-7D96-013) | 9 249 грн. |
Msi Mag B760 Tomahawk Wifi | 8 704 грн. |
Модификації MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR5
Ціни на MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR5 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR4 | від 6 979 грн. | 57 пропозицій | ||
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR5 | від 8 527 грн. | 49 пропозицій |