Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K
Відео 9Фото 11 |
G.Skill F5-5200J3636C16GX2-RS5K |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K
Усі ціни 93 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 5200Mhz Ripjaws S5 White (F5-5200J3636C16GX2-RS | 4 099 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws S5 Black DDR5-5200 32GB (2x16GB) CL36-36-36 | 4 444 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5200 G.Skill Ripjaws S5 White (F5-5200J3636C16G | 4 242 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB 2x16GB DDR5 5200 MHz Ripjaw | 4 970 грн. |
G.Skill 32 Gb 2x16GB DDR5 5200 MHz Ripjaws S5 (F5-5200J3636C16GX2-RS5W) | 4 282 грн. |
Комплект на 2 модулі по 16 ГБ
Для оптимального ігрового ПК не слід заощаджувати на оперативній пам'яті. Нехай прямо зараз DDR5 не дає істотного прискорення в іграх у порівнянні з DDR4, проти фізики не попрешь і навіть звичайнісінький комплект рівня G.Skill Ripjaws S5 з не найвищими частотами 5200 МГц в майбутньому буде працювати значно швидше. Ну а загального обсягу 32 ГБ вистачить на роки вперед і для ігор, і для професійної роботи.
Підтримка XMP 3.0 та непоганий розгінний потенціал
Виробник гарантує високу продуктивність та стабільність роботи за умови використання сумісних материнських плат із підтримкою стандартів DDR5 та XMP 3.0. За допомогою XMP і збільшення вольтажу базову частоту можна підняти на один або кілька рівнів (прим: у нас вийшло 5600 МГц), рівня комплект з більш дорогими і швидкими наборами оперативної пам'яті. Порівняно з DDR4 модулі G.Skill Ripjaws S5 п'ятого покоління мають більш високу швидкість передачі даних, менше енергоспоживання і ширшу пропускну здатність.
Акуратний низькопрофільний радіатор
Оновлена серія Ripjaws S5 радує не лише покращеними технічними характеристиками, а й свіжим, привабливим дизайном. У рамках перезапуску, тайванські дизайнери тотально переробили дизайн радіатора, використавши для охолодження мінімалістичну металеву пластину темно-синього або білого кольору з акуратною перфорацією та логотипом бренду. Важливо, що висота радіатора обмежена 33 мм, що зводить до мінімуму будь-які конфлікти при встановленні масивних відеокарт та систем охолодження.
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 4 099 грн. | 97 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 4 207 грн. | 60 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 5 036 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 4 139 грн. | 81 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 21 853 грн. | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-RS5K | від 4 145 грн. | 65 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 4 489 грн. | 78 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 4 331 грн. | 91 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 4 449 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | від 4 561 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 4 657 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 4 999 грн. | 23 пропозиції |