Ліхтарик Bailong BL-6869
Фото 8 |
Bailong BL-6869 |
|
Модифікація бюджетного ліхтарика Bailong з пластиковим корпусом, представлена на ринку в 2023 році і позиціонована виробником в максимально доступний ціновий сегмент. Світлоголовка доповнена системою фокусування. Модель використовує знімний акумулятор ємністю 1200 мАгод. У конструкції передбачений шарнірний майданчик, що дозволяє налаштовувати кут нахилу світлового пучка. Роль оголов'я виконує 2-смугова стрічка.
Налобний ліхтарик Bailong BL-6869 вигідно відрізняється від інших аналогічних моделей максимально доступною ціною. Це недорогий освітлювач, який зручно транспортувати разом з інструментами в автомобілі або похідним екіпіруванням у туристичному рюкзаку. Легкий пристрій з пристойною яскравістю та гарною автономністю буде дуже доречним, коли доводиться пересуватися або працювати в умовах недостатньої видимості.
Серед іншого, модель приємно здивує широкою комплектацією. Разом з ліхтариком користувач отримує окремий зарядний пристрій. У наборі передбачено і блок живлення, додатково є автомобільний блок живлення, що працює від 12-вольтової мережі. Замість стандартного акумулятора можна використовувати три батареї ААА, які встановлюються в одну спільну касету. Доступна можливість регулювання яскравості підсвічування. Є й стробоскоп.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL-6869
Усі ціни 7 →Налобный фонарик Bailong BL-6869 Purple, LED T6, 5W, 3 режима, корпус- пла | 280 грн. |
Bailong BL-6869 | 199 грн. |
Bailong BL-6869 28824 | 309 грн. |
Налобний Ліхтарик Bailong BL-6869 УФ, 4 реж., Zoom, корпус-пластик, водост | 366 грн. |
Налобний Ліхтарик Bailong BL-6869 УФ, 4 реж., Zoom, корпус-пластик, водост | 369 грн. |
Налобный Фонарик Bailong BL-6869 | 384 грн. |
Налобний ліхтарик Bailong BL-6869 Purple, LED T6, 5W, 3 режими, корпус-пла | 363 грн. |