Літня шина Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98W
Усі ціни 33 →Шина Nexen N'Fera Primus 225/50 R17 98W XL | 3 829 грн. |
Nexen NFERA PRIMUS 225/50 R17 98W XL FR (9062895259) | 5 400 грн. |
Nexen NFera Primus 225/50 R17 98W XL | 4 462 грн. |
Летние шины Nexen NFera Primus 225/50 ZR17 98W XL 1001743574 | 4 106 грн. |
Nexen N Fera Primus (225/50R17 98W) | 3 980 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98W
Ціни на Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 94V | від 4 545 грн. | 3 пропозиції | ||
Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 94W | від 4 760 грн. | 5 пропозицій | ||
Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98V | від 3 609 грн. | 22 пропозиції | ||
Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98W | від 3 829 грн. | 33 пропозиції | ||
Nexen N`Fera Primus 225/50 R17 98Y | від 4 304 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →