Літня шина Nexen Nblue Eco 205/55 R16 91V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue Eco 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue Eco 205/55 R16 91V
Усі ціни 22 →Roadstone N'blue Eco 205/55 R16 91V | 2 116 грн. |
Roadstone NBlue Eco 205/55 R16 91V | 2 303 грн. |
Летние шины Roadstone NBlue Eco 205/55 R16 91V 1000465749 | 2 108 грн. |
Nexen N Blue ECO (205/55R16 91V) | 2 029 грн. |
ROADSTONE N'Blue Eco 205/55R16 91V | 2 126 грн. |
ще 17 пропозицій
1 0 0 3 |
тиха та м'яка (у порівнянні з дешевими), дуже задоволений, проїхав 10000 км – як нова. Пообіцяли 80000 км - подивимося не виявив (якщо тільки при балансуванні) 30-40 грам користуюся Nexen Nblue Eco 175/65 R14 82H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Тихая ОоооЧень слабый корд. Проехал 5000км и полезли шишки свыше 100 ехать не возможно.Ям не ловил.И узкая какая-то она. користуюся Nexen Nblue Eco 175/70 R13 82T тиждень |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue Eco 205/55 R16 91V
Ціни на Nexen Nblue Eco 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue Eco 205/55 R16 91V | від 2 029 грн. | 22 пропозиції | ||
Nexen Nblue Eco 205/55 R16 94V | від 2 872 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →