Корпус Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB білий (MCM-H500P-WGNN-S01)
Відео 11Фото 7 |
Якщо комплектуючим потрібен престижний корпус, з хорошою місткістю і непоганим охолодженням, ця платформа готова стати оптимальним системним блоком. Моделі присвоєно форм-фактор Midi Tower. Але незважаючи на це робочий простір шасі зможе без зусиль вмістити в себе материнську плату E-ATX, як і її молодші різновиди: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Комп'ютерний корпус Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB поставляється в солідній комплектації.
Платформа з заводу має три вентилятора: спереду два по 200 мм і ззаду один на 140 мм.фронтальні вертушки світяться всіма відтінками ARGB. Передня панель використовує сітчасту конструкцію. При цьому сіточка є подвійною. Зовнішня сторона прикрита сіткою з великими осередками, а зсередини розташована мелкоячеистая сіточка, яка добре вловлює пил. Шасі створено під великогабаритні комплектуючі.
Процесор може досягати у висоту 190 мм.відеокарті дозволено займати до 412 мм вільного простору в довжину. Адаптер графічної системи допустимо Орієнтувати як горизонтально, так і вертикально. Вертикальна установка передбачає використання 2-слотової відеокарти підвищеної продуктивності. Відсік блоку живлення має віброгасну підкладку. Система кабельного менеджменту забезпечена знімними декоративними накладками.
Купити Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB білий
Усі ціни 29 →Cooler Master MasterCase H500P MESH ARGB без БЖ (MCM-H500P-WGNN-S01) White | 6 599 грн. |
Корпус CoolerMaster MasterCase H500P Mesh White Argb (MCM-H500P-WGNN-S01) | 8 352 грн. |
Корпус Cooler Master H500P Mesh ARGB White (MCM-H500P-WGNN-S01) H500P Mesh | 6 172 грн. |
Корпус CoolerMaster MasterCase H500P Mesh White ARGB (MCM-H500P-WGNN-S01) | 5 932 грн. |
Модификації Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
Ціни на Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB білий | від 4 877 грн. | 29 пропозицій | ||
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB сірий | від 4 877 грн. | 31 пропозиція |