Умивальник Omnires TULSA TULSA355BP 360 мм
Фото 7 |
Omnires TULSA TULSA355BP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires TULSA TULSA355BP 360 мм
Усі ціни 16 →Умивальник накладний OMNIRES TULSA 360x360x115мм круглий білий TULSA355BM | 5 200 грн. |
Умивальник Omnires Tulsa 36 cm, білий глянцевий (TULSA355BP) TULSA355BP | 3 200 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Tulsa 36 см, білий глянцевий (TULSA355BP) | 3 080 грн. |
Раковина Omnires Tulsa matt white (TULSA355BM) TULSA355BM | 5 200 грн. |
Умивальник Omnires Tulsa 36 cm gloss white (TULSA355BP) | 3 200 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →