Смартфон OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 45Фото 17 |
OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G35
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:187 г
Функція програмного збільшення ОЗП на 4 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 20 →Oppo A57s 4/128GB Dual Sim Sky Blue A57s 4/128GB Sky Blue | 5 599 грн. |
Oppo A57s 4/128GB Sky Blue MJ-059562 | 5 999 грн. |
Смартфон Oppo A57s 4/128GB Sky Blue | 5 469 грн. |
Смартфон OPPO A57s 4/128 GB Sky Blue (CPH2385) A57s 4/128 GB Sky Blue (CPH | 5 616 грн. |
Смартфон OPPO A57s 4/128GB Sky Blue | 5 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Не зрозумілий апарат, бо за цифрами – все ок, а за фактом – все працює погано. Оперативки багато - її не вистачає за фактом, з коробки половина зайнята, інша половина незрозуміло як працює. Екран нормальний, яскравий. Додатки працюють жахливо, бо, напевно, ніхто не адаптує їх під оппо, бо, наприклад, інстаграм працює ок, доки не відкриють вкладку, де видно лайки - ужас. Камера знову ж таки за цифрами - добре, насправді - краще фото робити при дуже хорошому світлі, якщо світла бракує, то не раджу нікому ці фото показувати. Акумулятор тримає добре, зарядка дуже швидка. Я б ще раз не купував Акумулятор тримає добре, зарядка дуже швидка, яскравий екран дуже багато не оптимізованих додатків, працює повільно, оновлення приходять, але стає ще гірше, камера Ерік: користуюся OPPO A57s 64GB більше року |
Рекомендації для майбутніх покупців Це не купувати цього звіра навіть за 5тис ви не знайдете в ньому нічого щоб могло вартувати цих коштів Що вставляється сімкарта OPPO цей телефон є суцільний недолік Таня Гринюк: користуюся OPPO A57s 64GB кілька місяців |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації OPPO A57s
Ціни на OPPO A57s |
---|---|---|---|---|
OPPO A57s 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 899 грн. | 7 пропозицій | ||
OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 390 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →