Свердловинний насос Optima 4SDm 6/7
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 4 489 грн. Макс. продуктивність (л/год): 10000; Макс. напір (м): 51; Споживана потужність (Вт): 550; Захист від перегрівання; Країна походження бренду: Польща; |
Optima 4SDm 6/7 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 6/7
Ціни на Optima 4SDm 6/7 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 5 614 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 5 909 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 277 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 249 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 439 грн. | 44 пропозиції | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 376 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 612 грн. | 39 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 12 865 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 11 885 грн. | 18 пропозицій |