Свердловинний насос Optima 4SDm 3/27
Відео 1Фото 4 |
Optima 4SDm 3/27 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SDm 3/27
Усі ціни 11 →Optima 4SDm3/27 | 13 542 грн. |
Optima 4SDm3/27 | 13 542 грн. |
Optima Глубинный насос Optima 4SDm3/27 2.2 кВт 196 м + пульт | 13 542 грн. |
Свердловинний насос OPTIMA 4SDm3/27 2.2кВт 196м + пульт + кабель 15м | 13 542 грн. |
Насос свердловинний з підв, стійк, до піску OPTIMA 4SDm3/27 2,2 кВт 196м + | 13 407 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 3/27
Ціни на Optima 4SDm 3/27 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 5 797 грн. | 40 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 6 102 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 547 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 518 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 649 грн. | 42 пропозиції | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 681 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 860 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 12 865 грн. | 11 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 12 789 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →