Свердловинний насос Optima 4SDm 3/15 (000014132)
Відео 1Фото 4 |
Optima 4SDm 3/15 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SDm 3/15
Усі ціни 36 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SDm3/15 1100Вт | 8 274 грн. |
Насос свердловиний Optima 4SDm3/15 1.1 кВт 109м + пульт + кабель 1,5м 1710 | 8 274 грн. |
Насос скважинный Optima 4SDm3/15 1,1 кВт 109м + пульт+кабель 1,5м New | 8 264 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SDm3/15 1,1 кВт 109м | 8 274 грн. |
Насос Optima 4SDM 3/15 1,1kW Глубинный центробежный | 7 925 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 3/15
Ціни на Optima 4SDm 3/15 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 5 797 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 6 102 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 547 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 518 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 649 грн. | 41 пропозиція | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 681 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 860 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 12 865 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 12 789 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →