Сковорідка Con Brio CB-2429 24 см
Con Brio CB-2429 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2429 24 см
Усі ціни 9 →Con Brio Infinity Line 24 см (CB-2429) | 546 грн. |
Con Brio Infinity Line 24 см (CB-2429) | 537 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 24 см 2429-CB | 585 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2429 24см | 679 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2429 24 см | 619 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Con Brio CB-2429
Ціни на Con Brio CB-2429 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2029 20 см | від 508 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-2429 24 см | від 553 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-2829 28 см | від 642 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →