Лампочка Osram DULUX S 9W 4000K G23 (7260188)
Osram DULUX S 9W 4000K G23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram DULUX S 9W 4000K G23
Люмінесцентна лампа OSRAM Dulux S 9W 600Lm 4000K G23 (4050300010588) | 89 грн. |
Люмінісцентна компактна лампа Osram S G23 9W/840 (4050300010588) | 89 грн. |
Лампа люмінесцентна компактна 9W 60V 600lm 4000K G23 166.5x12mm U-подібна | 90 грн. |
Модификації Osram DULUX S 9W 4000K G23
Ціни на Osram DULUX S 9W 4000K G23 |
---|---|---|---|---|
Osram DULUX S 9W 2700K G23 | від 90 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX S 9W 4000K G23 | від 89 грн. | 3 пропозиції | ||
Osram DULUX S 11W 4000K G23 | від 105 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →