Лампочка Osram LED ST8 8W 6500K G13
Osram LED ST8 8W 6500K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED ST8 8W 6500K G13
Усі ціни 15 →Лампа LED ST8 8W 700LM 6500К 60CM G13 4058075817951 | 95 грн. |
Osram Osram Led ST8E 0.6 м 8W 900Lm 6500K AC (4058075817838) | 96 грн. |
OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 600mm 8-18W 6500K (4058075817838) | 96 грн. |
Лампа светодиодная OSRAM LED ST8 ENTRY AC G13 600mm 8-18W 6500K 220V 40580 | 151 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →