Литий диск OZ Racing Superturismo LM 8,5x19/5x108 ET45 DIA75
Відео 3Фото 4 | від 23 845 до 33 748 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):75 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації OZ Racing Superturismo LM 70
Характеристики
OZ Racing Superturismo LM 8,5x19/5x108 ET45 DIA75 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Superturismo LM 8,5x19/5x108 ET45 DIA75
Сортувати
OZ Superturismo LM R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA75.1 matt graphite+silver let | 23 845 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA75.1) На замовлення з Європи. | 33 572 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (8.5 J x 19 5x108 ET45 DIA75.1 MATT GRAPHITE SILVER LET | 29 140 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA75.1) MATT BLACK На замовлення | 28 019 грн. |
OZ SUPERTURISMO LM (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA75.1) MATT RACE SILVER BLACK L | 28 019 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі