Змішувач Franke Active J 115.0653.395
Фото 9 |
Franke Active J 115.0653.395 |
|
Змішувач виготовляється в Італії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Active J 115.0653.395
Усі ціни 42 →Змішувач для кухні Franke Active J чорний матовий 115.0653.398 | 10 458 грн. |
Змішувач для кухні Franke Active J одноважільний, поворотний вилив, ламіна | 8 940 грн. |
Кухонний смеситель Franke Active J с ламинарным потоком воды (115.0653.398 | 10 458 грн. |
Змішувач для кухні Franke Active J білий матовий (115.0653.399) 115.0653.3 | 10 728 грн. |
Врізний одноважільний кухонний змішувач Franke Active J, хром (115.0653.39 | 7 315 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →