Змішувач Paffoni Tango TA106CR70
Фото 7 |
Paffoni Tango TA106CR70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Tango TA106CR70
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини Paffoni Tango чорний матовий TA106NO70 | 17 680 грн. |
Настінний змішувач для раковини Paffoni Tango TA 106 CR 70 | 10 988 грн. |
Настінний змішувач для раковини Paffoni Tango вилив 240 мм хром (TA106CR70 | 17 236 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Tango чорний матовий TA106NO70 | 17 680 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Tango сталь TA106ST70 | 21 864 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →