Змішувач Paffoni Modular Box MDE001CR
Відео 1Фото 7 |
Paffoni Modular Box MDE001CR |
|
Змішувач на два виходи.
Вбудована частина купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Modular Box MDE001CR
Усі ціни 26 →Змішувач прихованого монтажу Paffoni Modular Box чорний матовий MDE001NO з | 23 061 грн. |
Термостат для душу/ванни Paffoni Modular Box (колір - хром), з душовим гар | 17 719 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини PAFFONI Modular box чорн | 23 061 грн. |
Термостат для ванни/душу Paffoni Modular box (MDE001NO) MDE001NO | 23 061 грн. |
Термостат прихованого монтажу для душу/ванни (2 функції) Paffoni Modular b | 23 061 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →